logo A.jpg
Školní rok se pomalu chýlí ke konci, děti mají volněji a tak jsme měli možnost přivítat u nás na „cvičáku“ v Drahňovicích 29. 5. 2015 druhou třídu ZŠ Divišov. Počasí nám letos přálo a my si mohli s dětmi o pejskách povídat, zasoutěžit a ukázat dětem něco z poslušnosti a agility. Děti byly perfektní publikum, do každé soutěže i kvízu se okamžitě pustily. Poněvadž už loni byly vzorným a vnímavým publikem, letos už jsme jim své psy půjčili a ony si tak vyzkoušely, jaké to je běžet se psím kamarádem pár skoček, vyzkoušely si pár cviků a učily se psa odměňovat. Naši psi si mezi nimi lebedili a užívali si dosyta pozornosti. 
škola22.jpg
obrázek.jpg
školka1.jpg
školka2.jpg
Když už se u nás tak školákům líbilo a nám s nimi, tak jsme 10. 6. 2015 my vyrazili  za mateřskou školkou v Divišově. I tentokrát nám počasí přálo a tak jsme se s dětmi setkali na farské zahradě v Divišově. Dětičky za námi chodily po skupinkách, i když jsou menší než školáci, tak všechny skupinky se do soutěží, povídání, vrhaly také s obrovským nadšením, ani paní učitelky nezahálely a dráhu za doprovodu velkého fandění dětí zdolávaly. Pejsci už tušili,že jejich hlavní úlohou je  nechat se pomazlit , což jim maximálně vyhovovalo a vše se tak neslo v poklidné atmosféře. Já s Janou jsme tak strávily dva krásné dny, naplněné dětským smíchem, závoděním a  příjemnou atmosférou. Myslím, že velkou odměnou nám byly jak spontánní odpovědi těch nejmladších, tak krásný obrázek od 2. třídy ZŠ Divišov. Doufáme,že se příští rok  zase uvidíme.

Celé dva dny probíhaly pod záštitou ZKO Vlašim a Active Dog o.s.

Autorem tohoto článku je Lucka

O návštěvě v mateřské škole vyšel článek v týdeníku Jiskra: http://www.jiskra-benesov.cz/clanek/agility-sport-predvedli-pejsci-detem-v-divisove-7219
 
02.07.2015 13:11:00
activedog
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one