logo A.jpg

Memoriál papillona Ričiho - 02.08. 2014

Do Třeště vyrazila výprava ve složení Míša + foxíci, Lucka + Ben a Katka s celou smečkou. Na programu byly tři otevřené běhy. 2x jumping a jednou agility. Dařilo se tak střídavě, ale několik medailí jsme domů přece jen odvezly.

Lucka s Benem doběhli všechny své běhy, chybičkám se bohužel nevyhnuli a v početné konkurenci to na umístění nestačilo. Pozitivní je, že Beník zvládl cizí áčko a kladinu a mimo soutěž úspěšně zdolal i houpačku.Katka byla nejúspěšnější s Honey. Ve dvou bězích sice diskvalifikace, ale vynahradily si to v papillon jumpingu, který čistým během vyhrály. S Krú se také povedly čisté běhy, dokonce hned dva, ale pomalejší časy stačily "jen" na 6. a 8. místo. Juka dokončila dva ze svých běhů s menšími chybkami a obsadila 7. a 19. místo.
Míša stála na bedně hned několikrát. Jedno 1. a jedno 3. místo v jumpingu s Dorkou a jedno 3. místo v agility s Alfíkem.
Před odjezdem jsme se ještě královsky nadlábly v závodní jídelně o přecpaly se buchtama, které napekli a zdarma nabídli členové třešťského klubu. Celé závody byly moc prima. Příjemná atmosféra, krásné svižné tratě paní rozhodčí Jaroslavy Podmolové a super rychlá organizace. Lehce po druhé už bylo odběháno. Na cestě domů nás ovšem trošku zdrželo jedno malé kotě.

Není o tom pochyb, Katka přitahuje opuštěné tvory, a tak se stalo, že hned po příjezdu do Třeště jsme při venčení psů narazily na malinké koťátko. Rozhodně jsme nebylyi první, kdo ho to ráno potkal, ale nejspíš jsme byly první, komu osud toho piditvora nebyl lhostejný. Nebudu popisovat celý příběh, kocourek nakonec skončil v útulku ve Skrýšově. Opuštěných a zbídačených kočiček tam mají nepočítaně a tak jsme daly dohromady i nějaký peníz. O kocourka se tam postarají a určitě brzo najde nový domov, mazlivější kotě jsem už dlouho neviděla.

076.jpg
101.jpg
151.jpg
061.jpg
Foto: edymoto
Výsledky: KAČR
 
03.08.2014 17:56:53
activedog
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one